Zobraz referencie Nová referencia

Krátke info o vás

Sem vpíšte vašu referenciu

ALalotoorm, 0 r. - Zamestnanie: student, pracovna pozicia

This condition is fairly restricted to the reproductive system and may have several causes for example a response to injury or abnormal the flow of blood inside testicles. He is content, along with the complete opposite of our thoughts old age has in store for us.

Marta, 27 r. - asistentka riaditela

U nás vo firme sme potrebovali vymeniť starú kopírku. Šef mi dal kompetenciu zabezpečiť nákup nového zariadenia a tak som využila túto možnosť cez mojiznami. Spoločnosť Eccum nám ponúkla najlepšie podmienky k spokojnosti môjho šéfa a k mojej spokojnosti som si privyrobila necelých 200€. :-)

Jakub, 22 r. - študent VŠ

Skvelá možnosť, ako si doplniť kredit na účte. Skúsil som a môžem len všetkým odporúčiť. Nikdy by ma nenapadlo, ako sa dá na mojich známych zarobiť :-)

Beky, 23 r. - Finance accountant

V našej nemenovanej firme pracujem na oddelení financií, takže dennodenná tlač faktúr a iných dokumentov je pre mňa samozrejmosťou. Už viac, ako rok sme na našu A3 multifunkciu pekné slovo s kolegyňami povedať nemohli a náš kolega na IT nám stále dookola hovoril, že v rámci šetrenia nákladov si nové zariadenie dovoliť nemôžeme. Opýtala som sa ho, či by bol ochotný stretnúť sa s jednou firmou a možno by sa nejaká cesta našla. Bolo nám ponúknuté riešenie formou dlhodobého prenájmu s kompletným servisom a keďže ponuka bola výhodná, tak sme okrem multifunkcie na našom oddelení vymenili ďalšie dve spolu s piatimi tlačiarňami. Konečne tlačíme bez zásekov papiera a ja som si ešte privyrobila 576 €.