Zobraz referencie Nová referencia

Krátke info o vás

Sem vpíšte vašu referenciu

Marta, 27 r. - asistentka riaditela

U nás vo firme sme potrebovali vymeniť starú kopírku. Šef mi dal kompetenciu zabezpečiť nákup nového zariadenia a tak som využila túto možnosť cez mojiznami. Spoločnosť Eccum nám ponúkla najlepšie podmienky k spokojnosti môjho šéfa a k mojej spokojnosti som si privyrobila necelých 200€. :-)

Jakub, 22 r. - študent VŠ

Skvelá možnosť, ako si doplniť kredit na účte. Skúsil som a môžem len všetkým odporúčiť. Nikdy by ma nenapadlo, ako sa dá na mojich známych zarobiť :-)

Beky, 23 r. - Finance accountant

V našej nemenovanej firme pracujem na oddelení financií, takže dennodenná tlač faktúr a iných dokumentov je pre mňa samozrejmosťou. Už viac, ako rok sme na našu A3 multifunkciu pekné slovo s kolegyňami povedať nemohli a náš kolega na IT nám stále dookola hovoril, že v rámci šetrenia nákladov si nové zariadenie dovoliť nemôžeme. Opýtala som sa ho, či by bol ochotný stretnúť sa s jednou firmou a možno by sa nejaká cesta našla. Bolo nám ponúknuté riešenie formou dlhodobého prenájmu s kompletným servisom a keďže ponuka bola výhodná, tak sme okrem multifunkcie na našom oddelení vymenili ďalšie dve spolu s piatimi tlačiarňami. Konečne tlačíme bez zásekov papiera a ja som si ešte privyrobila 576 €.

Anna, 47 r. - nezamestnaná

Využila som ponúkanú možnosť na www.mojiznami.sk a trochu som si pomohla v ťažkej finančnej situácií, hoci len sumou 148 EUR. U nás na Orave je to s prácou biedné, ale môj brat prácu má a tak mi trochu pomohol. Do ich firmy kúpili nový kopírovací stroj a pravdepodobne ku koncu roka budú kupovať ďalší, z ktorého budem mať tiež svoju províziu :)